Marzysz o tanim podróżowaniu? Chciałbyś odwiedzić miejsca, które znasz tylko z telewizji lub opowieści znajomych z pracy? Skorzystaj z wskazówek T i B Parking Modlin i zaplanuj swoje wakacje.

Pamiętaj, że im większy popyt na usługi, tym wyższe ceny. Turystyka również działa zgodnie z tą zasadą. Planując wyjazd weź pod uwagę terminy poza sezonem. Najdrożej jest zawsze w szczycie sezonu. W kurortach jest najwięcej turystów, więc ceny noclegów, usług i wyżywienia szybują do niespotykanych w innych częściach roku poziomów.

Jeśli zdecydujesz się na wypoczynek po za szczytem sezonu na pewno zaoszczędzisz sporo pieniędzy. Będziesz miał też szanse lepiej odpocząć i pozwolić sobie na więcej – wygodniejszy hotel, lepsze jedzenie, atrakcje, na które w innym przypadku byś się nie zdecydował.

T i B Parking Modlin sugeruje podpowiada: wybierając za cel podróży południe Europy lub wyspy na Morzu Śródziemnym  możesz wybierać daty pomiędzy połową maja a połową października. Temperatury pomiędzy 22/27 stopni pozwolą Ci wypocząć i cieszyć się kąpielą w ciepłym morzu. Tymczasem wczesna wiosna lub późna jesień to doskonały czas na citi break. W tym czasie twojego zapału do zwiedzania nie ograniczą wysokie temperatury.

Planowanie podróży rozpocznij od zapoznania się z aktualną ofertą linii lotniczych. Najbardziej popularne: Ryanair, Wiz Air i LOT często organizują promocje, dzięki którym kupisz bilety za kilkadziesiąt zł podpowiada T i B Parking Modlin.

Zarezerwuj miejsce


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button