Dwa czynniki, na które najczęściej zwracamy uwagę przed wynajmem miejsce na parkingu na czas podróży samolotem są: bezpieczeństwo naszego pojazdu i cena, którą mamy zapłacić za miejsce parkingowe.
Przed podjęciem decyzji o wyborze parkingu w Modlinie warto zwrócić uwagę na kilka czynników, aby być spokojnym o swoje auto oraz szybko i wygodnie dotrzeć na lotnisko. 
Lokalizacja:
Wybierając parkingu przy lotnisku Modlin warto sprawdzić lokalizację parkingu, niektóre obiekty zlokalizowane są bezpośrednio przy drodze bez dedykowanego bezpiecznego wjazdu na parking. Wjazd na taki parking w Modlinie często zagraża bezpieczeństwu kierowcy i pasażerów. 
Jednym z Parkingów w Modlinie, który oferuje Bezpieczny wjazd z drogi publicznej jest Bezpieczny i Tani Parking Modlin, zlokalizowany przy głównej drodze do Lotniska Modlin, zaledwie 4 minuty od terminala pasażerskiego. 
Dodatkowym atutem Parkingu Modlin Tani i Bezpieczny jest sąsiedztwo uznanej i lubianej przez Klientów restauracji Borodino. 
Wiele parkingów wokół lotniska Warszawa Modlin powstało na terenie nieprzystosowanym do prowadzenia takiej działalności, zlokalizowane są często wśród wysokich drzew, na podmokłym terenie lub częściowo wykorzystywane są np. na parkingi dla samochodów ciężarowych. Często nie oferują wystarczająco utwardzonego podłoża i w czasie deszczu zmieniają się błoto. 
Tani i Bezpieczny Parking Modlin to obiekt od początku zbudowany na potrzeby klientów lotniska Modlin. Oferuje 300 szerokich miejsc parkingowych, plac wyłożony kostką brukową, poczekalnię dla klientów i toaletę przystosowaną dla osób niepełnosprawnych. 
Infrastruktura i wyposażenie parkingu to kolejne elementy decydujące o wyborze parkingu w Modlinie. Przed dokonaniem rezerwacji, sprawdź czy obiekt jest odpowiednio oświetlony, czy posiada kompletne ogrodzenie oraz monitoring gwarantujący bezpieczeństwo pozostawionego pojazdu. Np. Tani i Bezpieczny Parking Modlin spełnia wszystkie wspomniane warunki. Dodatkowo wyposażony jest w szlabany ułatwiające wjazd i wyjazd z parkingu oraz specjaną strefę VIP dla wymagających klientów. 
Transport na Lotnisko Modlin 
Bardzo ważną kwestią przy wyborze parkingu w Modlinie jest jakość usługi transportu na lotnisko. Zapytaj jakim pojazdem zostaniesz odwieziony i ile czasu zajmie Ci dojazd z parkingu na Lotnisko Warszawa Modlin. Unikaj podróży ciasnymi autami, które lata świetności mają już dawno za sobą i parkingów zlokalizowanych w znacznej odległości od lotniska w Modlinie. 
Tani i Bezpieczny Parking Modlin realizuje usługę transferu na lotnisko komfortowym, klimatyzowanym busem a przejazd z parkingu na lotnisko trwa zaledwie 4 minuty. 

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »
Call Now Button